Neurodent - Katarzyna Kobus-Kotlęga, stomatologia, gabinety lekarskie
stomatologia
chirurgia stomatologiczna
neurologia
neuropsychologia
telefon
Stomatolog - Zielona Góra, Katarzyna Kobus-Kotlęga

Centrum Medyczne NEURODENT
O nas


Nasz zespół składa się z wykwalifikowanego personelu medycznego:

- lek. dent. Katarzyna Kobus-Kotlęga – specjalista chirurgii stomatologicznej.

- dr n. med. Dariusz Kotlęga – specjalista neurolog. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywane było podczas pracy w Klinice Neurologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, a następnie prowadząc leczenie w poradni neurologicznej Aldemed w Zielonej Górze. Aktualnie pełni funkcję Ordynatora Oddziału Neurologii w Głogowie. Pełne CV – tutaj.

- mgr Katarzyna Kot-Bryćko – psycholog, w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej – neuropsychologia oraz w trakcie przygotowania rozprawy doktorskiej. Specjalizuje się w diagnostyce i terapii pacjentów z zaburzeniami pamięci na tle chorób otępiennych, po udarach mózgu oraz z zaburzeniami poznawczymi na tle innych chorób ośrodkowego układu nerwowego. Na co dzień pracuje w Oddziale Rehabilitacji i Oddziale Neurologii Wielospecjalistycznego Szpitala w Nowej Soli. Pełne CV – tutaj.

- lek. Agnieszka Assman - specjalista neurolog, od 14-lat pracuje w Oddziale Neurologii Wielospecjalistycznego Szpitala w Nowej Soli oraz prowadzi leczenie w poradni neurologicznej. Wykonuje również badania elektrofizjologiczne (EMG i przewodnictwa nerwowego) - posiada licencję EMG. Ze względu na różnorodny charakter pracy i zebrane doświadczenie interesuje się szerokim spektrum chorób w zakresie neurologii.
logo
CHIRURG STOMATOLOG
STOMATOLOG
NEUROLOG
NEUROPSYCHOLOG
ZIELONA GÓRA

© 2017 Neurodent, Zielona Góra | Cookies

facebook